Наші партнери

Корисна інформація

FINME: отримуйте онлайн-кредит з імовірністю 99%

FINME.ua — ваш особистий провідник у світ вигідних кредитів на карту. Втомилися від довгих заповнень заявок та отримання відмов у мікрокредітних компаніях? Ми знаємо як вирішити проблему!

Тепер вам не потрібно самостійно шукати виграшну кредитну пропозицію на ринку МФО — ми надамо ваші дані на розгляд більш ніж 100 компаніям-партнерам, що відразу значно збільшить ваші шанси на отримання кредиту на карту.

Що таке позика в мережі?

Мікрокредити — невеликі суми, які видають компанії в борг, переводячи гроші на банківську карту. Відсоткова ставка у таких організаціях становить від 1% до 2% в день. Однак багато мікрофінансових установ пропонують оформити перший кредит під 0,01%.

У чому особливості мікрокредитів?

Онлайн позики мають кілька головних особливостей:

 • сума позики варіюється від 500 до 20000 грн;
 • термін — від 1 до 30 днів;
 • відсотки по кредиту — від 0,01% до 2-2,5% в день;
 • вік позичальників від 18 до 70 років;
 • є можливість пролонгації позики без нарахування пені;
 • можлива видача позики з простроченням, поганою кредитною історією;
 • для мікрокредиту не потрібна довідка про доходи;
 • щоб отримати гроші, підійде будь-яка карта, емітована українським банком.

Які плюси у позик на карту?

Онлайн позики стали популярні не так давно. Перші мікрофінансові компанії почали з'являтися в 2010-2011 роках. Багато українців досить скептично ставляться до роботи таких компаній, вважаючи їх шахраями.

Однак з часом МФО стали завойовувати довіру українців. На даний момент на ринку мікрокредітних установ понад 100 компаній, багато з яких є нашими партнерами.

Виділяють кілька головних плюсів онлайн-кредитування:

 • швидкість отримання — гроші приходять вам на картку за 15-20 хвилин;
 • відсутність прихованих комісій й додаткових плат за кредитом;
 • простота оформлення — все, що вам потрібно — заповнити анкету, прив'язати картку і відповісти на кілька запитань оператора;
 • невеликі суми і терміни дозволяють зайняти грошей у всіх випадках, коли в банку на 100% надходить відмова.

У чому принцип роботи FINME?

FINME — сервіс вигідного підбору кращих кредитних пропозицій. Ми робимо все для того, щоб ви могли користуватися тільки найвигіднішими та актуальними пропозиціями щодо мікрокредитів від українських компаній.

Принцип роботи нашого порталу простий: ви заповнюєте заявку на нашому сайті (без прив'язки картки!), ми звертаємося до компаній-партнерів, передавши дані анкети. Ті компанії, які попередньо схвалили вам позику, передзвонюють та пропонують заповнити додаткову інформацію на сайті — внести картку і отримати на неї кредитні кошти.

Таким чином ви позбавляєте себе від необхідності самостійно порівнювати пропозиції від МФО, заповнювати заявку, отримувати відмови і шукати наступну організацію.

З Фінмі ви заощаджуєте до 50% свого часу. Просто залишайте заявку у нас та ми передамо ваші дані до тієї компанії, яка вже з 100% вірогідністю видасть вам гроші в борг.

FINME.ua — завжди свіжі пропозиції від найвигідніших мікрофінансових організацій українського ринку МФО.

Читати більше