ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Як отримати гроші на картку за допомогою FINME?

Кредит на картку — це дійсно зручний спосіб зайняти грошей на особисті витрати, купівлю подарунків, оплату комунальних або просто до зарплати. Але що робити, якщо в багатьох компаніях відмовляють? Як отримати онлайн кредит, маючи зіпсовану кредитну історію? Що робити якщо немає довідки про доходи або офіційного місця роботи?

Якщо ви втомилися кожен раз заповнювати анкети, чекати рішення, отримувати відмову і знову намагатися отримати позику, але в ж в інших компаніях — FINME стане кращим рішенням!

Наш сервіс назавжди полегшить процес отримання онлайн кредиту, адже все, що вам потрібно зробити - один раз заповнити максимально повну заявку на нашому сайті і далі насолоджуватися рекомендаціями компаній, які ВЖЕ ухвалили вам позику.

Як скористатися сервісом FINME?

1. Вибрати суму і термін на кредитному калькуляторі, щоб ми могли більш точно підібрати для вас компанії, здатні видати вам бажану суму.

2. Заповнити анкету на сайті. Тут вам потрібно буде вказати максимальну кількість достовірної інформації про себе, щоб підвищити шанс на схвалення заявки у якомога більшої кількості компаній

3. Дочекатися результатів підбору. Коли система закінчить аналізувати ваші дані, в особистому кабінеті відразу ж відобразяться компанії, які ухвалили вам позику. Протягом 5-10 хвилин з вами зв'яжуться представники даних МФО, щоб закінчити процес отримання кредиту. Заповнювати заявку знову вам вже не знадобиться.

 Таким чином ви можете отримувати й усі подальші позики. Якщо ви вже один раз скористалися послугами нашого порталу і хочете знову підібрати для себе компанії, які напевно схвалять позику — заходите до свого особистого кабінету з логіном і паролем, підтверджуйте дані анкети (без повторного заповнення) і система знову підбере для вас актуальні пропозиції.

Хочете отримати кредит прямо зараз?

Сума кредиту (грн)

Кредит потрібен в термін (днів)

  • Сума кредиту 1 000 грн
  • Срок кредитування 3 днів
  • Дата погашення 12/08/2019
Подати заявку