FAQ

 • Що таке FINME?

  FINME — це сервіс підбору кредитних пропозицій серед мікрофінансових компаній України.

 • Як кредитує FINME?

  FINME — це інформаційний ресурс та сервіс, який підбирає позику, рекомендуючи компанії позичальникам. Сам сайт Finme не кредитує, тут не можна прив'язати карту і отримати гроші безпосередньо.

 • Як взяти позику через FINME?

  Для того, щоб отримати кредит з імовірністю 99%, вам необхідно обрати суму і термін на нашому калькуляторі, далі заповнити анкету і дочекатися поки в особистому кабінеті відобразяться компанії, які попередньо схвалили вам кредит. Далі представники даних компаній зв'яжуться з вами, щоб допомогти в остаточному оформленні позики.

 • Чи буде знижка при першому зверненні?

  Так, якщо ви не користувалися сервісом FINME, то при першому зверненні ми підберемо для вас компанії з безкоштовною першою позикою. Якщо ви вже користувалися послугами деяких з МФО і брали у них перший безкоштовний кредит, з усього списку наших партнерів ми підберемо такі компанії, в яких ви будете новим клієнтом.

 • Чому мені приходять рекламні смс?

  Смс-розсилка від FINME є регулярною — ми пропонуємо акційні пропозиції від компаній, сповіщаємо про суми, які схвалено саме вам. При заповненні анкети клієнта наш сайт пропонує вам погодитися з правилами використання сервісу, а також підписатися на розсилку рекламних оголошень. Це безкоштовно і активується тільки якщо ви поставили галочку згоди.

  Якщо ви хочете відписатися від розсилки, відправите своє ім'я та номер телефону на пошту [email protected], щоб ми могли видалити його з бази.

 • З моєї карти списалися гроші — що робити?

  До нас надходить багато звернень від користувачів, у яких з карти щомісяця знімалася певна сума (від 70 до 150 гривень) "за рекомендацією". Наш сервіс FINME.ua НЕ ЗНІМАЄ КОШТИ за надання своїх послуг. Більш того, на нашому сайті немає можливості прив'язати карту, так що без вашого відома ми не можемо знімати гроші автоматично.

  У разі якщо ви потрапили в таку ситуацію, уважно перевірте, на яких сервісах ви реєструвалися, зайдіть до свого кабінету та видаліть звідти карту. А щоб уникнути — завжди читайте уважно інформацію на сайтах, на яких ви вводите реквізити своїх карт. Як правило, такі сервіси дрібним текстом завжди пишуть про комісії, яку вони знімають за рекомендацію МФО.

 • Що потрібно для отримання кредиту?

  Для заповнення анкети вам знадобляться дані паспорту, ІПН, відомості про місце роботи, адресу проживання і прописки, дані третіх осіб. Все потрібно вказати максимально достовірно, щоб ваша анкета пройшла перевірку в якомога більшій кількості компаній.

 • Як я дізнаюся результат заявки?

  Всі компанії, які ухвалили вам позику, відобразяться в особистому кабінеті. Вам потрібно буде тільки дочекатися дзвінка від представників даних МФО.

Нe знайшли відповіді на своє питання?

Напишіть нам